Znajdź w serwisie

Wkrótce

 
Modlitwa za prześladowanych chrześcijan
18 listopada 2017
Miejsce: Centrum Edukacyjne im. św. Jana Pawła II, Gliwice
 
 
Kurs Biblijny

10 - 11 listopada;

15 - 16 grudnia;

12 - 13 stycznia;

09 - 10 lutego;

16 - 17 marca;

...

Facebook

Świadectwa z Mszy z modlitwą o uzdrowienie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

Panie, dziękuję za uzdrowienie z raka oraz z choroby pęcherza.

 

Anonim

 

 

 

Panie Jezu dziękuję za uzdrowienie kolana

 

Anonim

 

 

 

Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, a szczególnie za każdy dzień trzeźwości Józefa, uzdrawiaj go, uzdrawiaj Janka całą moją rodzinę. Jezu ufam Tobie i kocham Cię.

 

Anonim

 

 

 

Panie Jezu dziękuję za uwolnienie z bolesnego uczucia samotności. „Niech będzie Bóg błogosławiony, bo nie odtrącił mojej modlitwy, ani swej łaski mi nie odmówił” (Ps 66,20)

 

Sylwia

 

 

 

Panie Jezu dziękuję Ci za dar uzdrowienia z choroby nowotworowej, za łaski którymi darzysz całą moją rodzinę.

 

Anonim

 

 

 

Dziękuję Panie za uzdrowienie ręki po wypadku.

 

Anonim

 

 

 

Panie Jezu dziękuję za możliwość oracy, dzięki za wszystko co dla mnie dobrze czynisz.

 

Anonim

 

 

 

Dziękujemy za wszystkie otrzymane łaski, przede wszystkim za dar życia i zdrowia. Dziękuję za uzdrowienie z torbieli ręki u Grażyny. Dziękuję za uzdrowienie relacji w małżeństwie córki. Dziękuję za długie życie Mamy i Babci. Dziękuję za dar życia nienarodzonego wnuka i prawnuka. Dziękuję za odzyskane zdrowie Moje i Magdaleny.

 

Anonim

 

 

 

Chciałam złożyć świadectwo uzdrowienia z żylaków. Na msze św. o uzdrowienie przyjeżdżam od ponad dwóch lat. W tym czasie Pan Bóg poczynił wiele dobrego w moim życiu. Nie jestem nawet w stanie wymienić wszystkiego, ale np. znalazłam pracę, w pracy u mojego męża; działo się źle i wszystko wróciło do normy; moje relacje rodzinne zostały uzdrowione i wiele więcej. Od ponad 15 -stu lat zmagam się z żylakami lewej nogi. Kiedyś podczas Eucharystii usłyszałam głos wewnętrzny, który mówił do mnie: „Nie bój się pójść na operację”. Od tego czasu zaczęłam szukać lekarza, który specjalizuje się w operacjach żył. Pan i to załatwił, pomagając mi znaleźć odpowiedniego lekarza. Trzy tygodnie po operacji byłam na wieczorze uzdrowienia i mocy. Kiedy usłyszałam słowo poznania, że Pan chce uzdrawiać kobietę z żylaków, czułam że chodzi o mnie. Wtedy osoba prowadząca poprosiła, aby osoby w łaskach pomodliły się za siebie nawzajem kładąc ręce. Kiedy osoby stojące obok mnie położyły na mnie ręce i zaczęły wielbić Boga, coś ze mną zaczęło się dziać dziwnego. Niesamowite gorąco zaczęło od środka przenikać moje ciało, aż do rąk i nóg. Serce biło mi tak prędko, że myślałam, że chce mi wyskoczyć z piersi. Wtedy poczułam, ze moja lewa noga na której jeszcze nie mogłam się pewnie opierać, zaczyna się prostować i czuję lekkość poruszania nią. Wiem na pewno, że Jezus mnie uzdrowił. Chwała Panu.

 

Iwona

 

 

 

 

 

 

 

2015 | Wszelkie prawa zastrzeżone - INICJATYWA MISSIO

Strona wykonana dzięki uprzejmości firmy