Konferencja „Moc Ewangelii słowo i znak.”

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Moc Ewangelii – słowo i znak.”, która odbędzie się w kościele p.w. NMP Matki Kościoła w Gliwicach.
Konferencja "Moc Ewangelii" jest pierwszą z cyklu trzech konferencji na temat modlitwy o uzdrowienie.
Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny (więcej informacji w rozwinięciu artykułu).

Kolejne wydarzenia:
"Seminarium nt. modlitwy o uzdrowienie fizyczne, duchowe i uwolnienie" 28.07-04.08.2018. g.św. Anny.  Nauczający: Marcin Zieliński, Michał Świderski, Aleksander Bańka, ks. Artur Sepioło, rev. Andrew Goodman (Anglia)
"Seminarium nt. modlitwy o uwolnienie wg 5 kluczy Neala Lozano" - 22-23.09.2018. Gliwice
szczegóły wkrótce...

KONFERENCJA „Moc Ewangelii – słowo i znak”

Data: sobota 26 maja 2018

Miejsce: kościół p.w. NMP Matki Kościoła, ul. Pliszki 20, Gliwice.

Plan:
09:00 - rejestracja
10:00 - uwielbienie
10:30 - sesja I - „Jak jest wola Boża odnośnie uzdrowienia?” (Michał Świderski)
11:30 - czas posługi, przerwa
12:00 - sesja II - „Jak dokonuje się uzdrowienie” (Marcin Zieliński)
13:00 - czas posługi / uwielbienie / obiad
14:30 - sesja III "Cud modlitwy (nie) wysłuchanej" - (Aleksander Bańka)
15:30 - przerwa
15:45 - panel (prowadzi Marcin Jakimowicz)
16:30 - przerwa
16:45 - sesja IV „Co ja mam zrobić, aby przyjąć uzdrowienie”
                       „Co ja mam zrobić, aby posługiwać uzdrowieniem” (ks. Artur Sepioło)
17:45 - przerwa *
18:30 - Eucharystia (otwarta  -  nie ma konieczności zgłaszania się i opłaty organizacyjnej)
         - uwielbienie, czas posługi

* w czasie przerwy (o godz. 18:00) odbędzie się parafialne Nabożeństwo Maryjne

 


Marcin Zieliński - lider wspólnoty „Głos Pana” w Skierniewicach. Prowadzi ewangelizacje i rekolekcje w kraju i za granicą. Autor książki „Rozpal wiarę, a będą działy się cuda”. Prywatnie absolwent AWF w Warszawie.

 


Michał Świderski - zaangażowany w posługę ewangelizacji i formacji wspólnot od 22 lat lider Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji gliwickiej - od założenia, czyli 21 lat lider wspólnoty
w Gliwicach i 17 filii w diecezji - około 1000 osób oraz wspólnot sfederowanych w południowej i centralnej Polsce - około 1000 osób. Prezes Stowarzyszenia Katolickiego Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego diecezji gliwickiej i oddziału Gliwice. Od 5 lat posługa modlitwy za chorych - dziesiątki poważnych uzdrowień, setki mniejszych: potwierdzone medycznie uzdrowienia z raka, uzdrowienia układu kostnego, białaczki, guzów, itp. Twórca kanału YouTube i FB DotykBoga: ewangelizacja w Internecie poprzez świadectwa uzdrowień
i nauczania; ok. 10 tys. subskrybentów, ok. 4 mln obejrzeń.
Prywatnie: mąż Liliany, ojciec 3 synów: Krzysia, Piotrusia i Łukaszka, właściciel kotka, doktor informatyki, właściciel i prezes spółek informatycznych.

 


Aleksander Bańka - dr hab. filozofii, politolog, adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego. Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej. Współpracownik Radia eM, Gościa Niedzielnego. Członek Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej i przewodniczący Komisji ds. świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej - odpowiada za organizację oraz prowadzenie Tyskich Wieczorów Uwielbienia, od lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Prywatnie mąż i ojciec.

 


Ks. Artur Sepioło - jest dyrektorem Sekcji ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezji Gliwickiej, przewodniczącym Senatu Ogólnopolskiego Porozumienia Dyrektorów Katolickich Kerygmatycznych Szkół Nowej Ewangelizacji, koordynatorem Ruchów, Wspólnot i Stowarzyszeń Diecezji Gliwickiej, pozostając jednocześnie duszpasterzem diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz koordynatorem grup Odnowy w Duchu Świętym w diecezji gliwickiej.

 


Marcin Jakimowicz - urodził się w 1971 roku. W Dzień Dziecka. Chyba nieprzypadkowo. Skończył prawo na Uniwersytecie Śląskim. Chyba przypadkowo. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa św. Jacka. Od 2004 roku jest dziennikarzem „Gościa Niedzielnego”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – poruszające wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem „Dzikim”. Wywiady ze znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznawali się do wiary w Boga stały się rychło bestsellerem i sprzedały się w kilkudziesięciotysięcznym nakładzie. Od tej pory Jakimowicz wydał jeszcze książki: "Dziennik pisany mocą" („m”), "Dno", "Drugie dno, czyli muzyka i świąteczny nastrój", "Tramwaj, kefir i bułka" i „Pełne zanurzenie” (paganini) „Z góry dziekuję’ i „Słodkie kłamstwa” (wraz z ks. Rafałem Jarosiewiczem), „Pan Bóg? Uwielbiam!” (Znak 2015) oraz dwa zbiory wywiadów „Wyjście awaryjne” (Znak) i „Ciemno, czyi jasno” (Niecałe). W 2014 roku ukazał się wywiad-rzeka
z Jakimowiczem zatytułowany „Niech żyje słabość, czyli o Wszechmocnych, który przychodzi jak żebrak” (eSPe, Kraków). Publikował m.in. w Rzeczpospolitej, W drodze, bruLionie, Frondzie, Liście i Pastores.
Mąż Doroty, ojciec Marty, Łukasza i Nikodema.

Zgłoszenia od 13.04.2018 przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Płatność:

do 25.05 - 50 zł
w dniu konferencji 70 zł

Osoby z niepełnosprawnością - wstęp gratis!
(prosimy o zgłoszenie mailowe poza formularzem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)