MINI GLS - sylwetki mówców

Z wielką radością przedstawiamy sylwetki mówców, którzy wygłoszą swoje wykłady na żywo podczas konferencji MINI GLS w Gliwicach 22.02.2020.

Link:  Video klip!

Wykłady na żywo

dr Piotr Gąsiorowski 

Przewodniczący Zarządu Instytutu Przywództwa w Krakowie.

Koordynator krajowy EQUIP - by John C. Maxwell, Członek Międzynarodowego Aliansu - Arrow Leadership Program, Członek Rady Doradców EWST we Wrocławiu, Współtwórca i Przewodnik w programie Master Class Leadership with Pope, Mówca konferencyjny (Serce Dawida, Strefa Zero, Kurs Alfa), autor kilku programów szkoleniowych z zakresu rozwoju przywództwa, autor bestsellera – Wybaczyć Bogu, przetłumaczonej na język angielski i duński.

Pastor Ewangelicznego Kościoła Metodystycznego w Krakowie (The Wesleyan Methodist Church). Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej (CHAT) w Warszawie (teologia ewangelicka), Absolwent Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, teologia fundamentalna. Link:  Video klip!

 

Krzysztof Demczuk - ukończył Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończył Szkolę Trenerów (Europejskie Ramy Kwalifikacji EQF­5 stopień trenerski). Ukończył Program Edukacji Psychologicznej w zakresie Psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt oddział Krakowski, a także specjalistyczne szkolenie w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków w zakresie specjalisty terapii uzależnień (Instytut Psychologii Zdrowia PTP). Od 2000-2014 roku pracował w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Obecnie pracuje w Instytucie Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Fundacji Aplica, gdzie prowadzi psychoterapię oraz szkolenia i warsztaty.
Szkoli psychologów, terapeutów ucząc pomocy psychologicznej. Jego pasją jest prowadzenie, warsztatów , treningów związanych z rozwojem osobistym. Pracuje z liderami w ramach Szkoły Liderów, jak również indywidualnie pomagając im stawać się lepszym, bardziej kompetentnym i świadomym liderem. Mąż Uli i tata Noemi, Samuela i Dawida. Link:  Video klip!

 

Grzegorz Wojewódka - chrześcijanin, wielbiciel Boga, przedsiębiorca, właściciel firmy architektonicznej, muzyk, zakochany w Bogu i Jego dziełach.
Człowiek szerokiej wizji, orędownik i praktyk skutecznego, owocnego działania w każdej - nie tylko biznesowej rzeczywistości.
Wraz z żoną Gabrielą są liderami dla kościoła wykraczającego poza pojęcie wspólnot - od wielu lat angażują serce i przykładają ręce do budowania prawdziwie ewangelicznej rzeczywistości, przez poddanie swojego czasu, talentów i zasobów w służbę Bogu, zasiewając i troszcząc się o wzrost i wyposażenie ludzi i inicjatyw. Link:  Video klip!

 

 

Wykłady z DVD

John C. Maxwell jest numerem jeden na liście bestsellerowych autorów New York Timesa. Coach i mówca, który sprzedał ponad 26 milionów egzemplarzy książek w pięćdziesięciu językach. W roku 2014 został określony przez American Management Association mianem lidera numer jeden w biznesie, a przez czasopisma Business Insider, oraz ?Inc.? nazwany najbardziej wpływowym na świecie ekspertem w dziedzinie przywództwa. Jest założycielem John Maxwell Company, John Maxwell Team, EQUIP i Fundacji Przywództwa Johna Maxwella, organizacji, które wyszkoliły miliony liderów. W roku 2015 osiągnęły one pewien szczególny punkt - mogły pochwalić się tym, że wyszkoliły przywódców z każdego kraju na świecie. Doktor Maxwell, laureat nagrody -The Mother Teresa Prize for Global Peace and Leadership (nagroda im. Matki Teresy za promocję pokoju na świecie oraz ideę naturalnego przywództwa), przyznawanej przez Luminary Leadership Network, co roku przemawia do ludzi z firm z listy Fortune 500, do prezydentów krajów i do wielu czołowych liderów biznesu na całym świecie.

 

Patrick M. Lencioni jest założycielem i prezesem The Table Group, firmy konsultingowej, która specjalizuje się we wspieraniu rozwoju kadry menedżerskiej oraz zdrowych organizacji. Jako konsultant i prelegent miał okazję współpracować z tysiącami menedżerów i zespołami z przeróżnych organizacji, zarówno tych ujmowanych na liście Fortune 500, jak i startupów technologicznych, uniwersytetów oraz instytucji non profit. Jest autorem jedenastu bestsellerowych książek, w tym Pięć dysfunkcji pracy zespołowej oraz Przezwyciężanie pięciu dysfunkcji pracy zespołowej.

 

 

 

Erwin McManus jest starszym pastorem MOSAIC – kościoła w Los Angeles, znanego z innowacyjności, kreatywności, różnorodności i przedsiębiorczości społecznej. Prowokujący do myślenia McManus rozmawiał z ponad milionem osób w 50 krajach na temat przywództwa, kreatywności i kultury. Ostatnia książka ocalałego niedawno z choroby nowotworowej, The Last Arrow jest o niepozostawianiu niedokończonych spraw, życiu z niesłabnącą ambicją i bez żalu.