MINI GLS w Gliwicach - już w lutym!

22 lutego 2020 w Gliwicach odbędzie się pierwszy na Śląsku MINI GLS.
MINI GLS to wydarzenie, w czasie którego zostaną między innymi przedstawione wykłady z konferencji The Global Leadership Summit.
Miejscem wydarzenia będzie Centrum Edukacyjne im. św. Jana Pawła II w Gliwicach.     Link: Zaproszenie video!

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM:

10:30 - rejestracja uczestników
11:00 - Rozpoczęcie, Modlitwa

Sesja I (90 minut)
Zrób jedno dobrze – John C. Maxwell (30 minut) DVD
Warsztaty (10 minut)
Najważniejsza cecha lidera – Piotr Gąsiorowski (25 minut)
Wolność od ubóstwa – Grzegorz Wojewódka (25 minut)

Przerwa

Sesja II (90 minut)
Uwielbienie – (10 minut)
Serce lidera – Krzysztof Demczuk (30 minut)
Idealny gracz zespołowy – Patric Lencioni (40 minut) DVD
Warsztaty (10 minut)

Przerwa

Sesja III (60 minut)
Wolność i Strach - Erwin McManus (40 minut) DVD

17:00 - Zakończenie

 

Zapoznaj się z sylwetkami naszych mówców.

 

Czym jest konferencja GLS?

www.gls.org.pl

Konferencja dla liderów, The Global Leadership Summit to największa na świecie konferencja związana z tematyką przywództwa. Obejmuje swoim zasięgiem ponad 135 krajów, ponad 875 miast i 405 000 uczestników. Polska edycja gromadzi około 1200 uczestników. Oficjalne konferencje w Polsce organizowane są w Warszawie i Krakowie.

To wydarzenie, które skierowane jest do liderów i wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji, motywacji, informacji jak stać się świadomym liderem lub jak rozwijać swoje przywództwo. To przestrzeń, w której można odświeżyć wizję, podnieść jakość pracy swojego zespołu. Odkryć sposoby na efektywne działanie na rzecz firm, organizacji czy wpływania na swoje otoczenie.

Konferencja GLS jest okazją do rozwoju dla liderów, bez względu na kontekst, w jakim funkcjonują. Pomaga również odzyskać zapał i energię tym, którzy doświadczają zmęczenia i zniechęcenia lub rozpocząć przygodę z przywództwem osobom, które są na początku drogi. Pokazuje również czym jest i czym może stać się prawdziwe przywództwo, którego celem jest pozytywne kształtowanie rzeczywistości, wzrastanie ludzi w każdym obszarze ich życia i wpływ, który buduje a nie rujnuje.

Jeśli hasło ZMIANA nie jest czymś, co Cię nadmiernie przeraża, WARTOŚCI są twoim kompasem, a CIEKAWOŚĆ ŚWIATA i LUDZI motorem do działania i chcesz stać się częścią czegoś większego niż Ty sam, to ta konferencja jest właśnie dla Ciebie!

MINI GLS to jednodniowe wydarzenie, w czasie którego skupimy się na przywództwie. W trakcie jej trwania usłyszymy wykłady kilku światowej klasy mówców. Wykłady gości zagranicznych są przetłumaczone i odtwarzane, a polscy mówcy zaprezentują swoje wystąpienia osobiście.

Na każdą sesją składa się część wykładowa (jedno lub dwa wystąpienia) oraz część programowa, której celem jest wzmocnienie przekazu całego wydarzenia. Prowadzący w swoich wstępach i podsumowaniach, na każdej sesji, starają się nie tylko przybliżyć postać prelegenta, ale wskazać na najistotniejsze elementy poruszanego zagadnienia. Przewidziany jest także czas na pracę własną oraz dyskusje z innymi uczestnikami. Oprawa muzyczna nie tylko daje okazję na chwilę odpoczynku, ale również ułatwia refleksję nad nowo zdobytą wiedzą. Jest także sposobem na pokazanie tego co dla nas ważne i fundamentalne.

Na GLS możesz przyjść sam/a lub z grupą (dla grup przygotowaliśmy specjalne zniżki). Oprócz wydarzeń na auli przewidzieliśmy także przerwy kawowe, podczas których można napić się dobrej kawy i skorzystać z poczęstunku, wymienić wrażeniami z innymi, nawiązać nowe znajomości (także biznesowe) i zaopatrzyć w literaturę związaną z przywództwem i rozwojem osobistym.
 

Zobacz filmy promujące tegoroczną konferencję GLS:

GLS klip

Zaproszenie - Grzegorz Wojewódka - video

Zaproszenie - Piotr Gąsiorowski - video

Zaproszenie - Krzysztof Demczuk - video

 Zachęcamy również do odwiedzenia strony The Global Leadership Summit Polska

https://gls.org.pl/