Warsztaty realizacji dźwięku 2022

Zapraszamy na profesjonalne warsztaty realizacji dźwięku organizowane przez firmę NP Records przy współpracy z Fundacją Inicjatywa Missio. Wykłady i zajęcia warsztatowe na sprzęcie renomowanych firm prowadzą eksperci i wieloletni praktycy. Wszelkie informacje: miejsce, terminy i rejestracja na stronie warsztatów:  Link :  www.nprecords.eu/warsztaty/

 

 

 

"Jeśli trąba brzmi niepewnie, któż będzie się przygotowywał do bitwy?" Kor 14,8

Podczas modlitwy uwielbienia masz wrażenie, że coś Ci przeszkadza? Za głośna muzyka? Za dużo basu? Czy ciągle coś piszczy albo nie słychać wokalisty?

Spotkania wspólnoty w miejscu trudnym akustycznie oraz powierzenie odpowiedzialności za nagłośnienie osobom nie posiadającym odpowiedniej wiedzy nie idą w parze.

Zapraszamy na warsztaty "Aby Dobrze Brzmiała Boża Chwała", które pomagają rozwiązać oba powyższe problemy.

Uczymy między innymi:

· podstaw akustyki pomieszczeń,

· nagłośnienia,

· Doboru sprzętu,

· Streamu i rejestracji audio video,

· współpracy z zespołem oraz wielu kwestii pobocznych, które idą za powyższymi tematami.

Warsztaty kierowane są do osób posługujących w służbie uwielbienia - służby technicznej jak i liderów zespołów. Naszym celem jest przede wszystkim zachęta i pokazanie, że akustyka nie jest taka trudna. Mnóstwo praktyki okraszonej odrobiną koniecznej teorii podanej w bardzo praktyczny, obrazowy i zabawny sposób.

Dla wszystkich chrześcijan, którzy chcą poznać tajniki realizacji dźwięku i sposoby rozwiązywania problemów związanych z nagłośnieniem trudnych akustycznie przestrzeni (kościoły, hale etc.). Zależy nam, żeby to, co słyszymy z głośników w czasie modlitwy i uwielbienia Boga nie było przeszkodą, ale raczej wspomagało kościół w oddawaniu chwały Najwyższemu.

Warsztaty prowadzone przez realizatorów dźwięku z długoletnim stażem, doświadczeniem na wielkich i małych scenach oraz przygotowaniem transmisji wideo dla telewizji, którzy idąc za Jezusem posługują również w uwielbieniu.

Pragniemy wiedzieć (i słyszeć), że uwielbienie w naszych wspólnotach, kościołach, na koncertach, imprezach publicznych brzmi PO KRÓLEWSKU! Szczególnie zapraszamy wszystkich powołanych do służby przy nagłaśnianiu zespołów uwielbienia oraz modlitw w kościołach.

Terminy zjazdów:

1 Zjazd: 05-06.02.2022
2 Zjazd: 19-20.02.2022
3 Zjazd: 05-06.03.2022
4 Zjazd: 19-20.03.2022 (Video)

Dowiedz się więcej | Rejestracja