Ostatnia prosta

"Ostatnia prosta, czyli rozpoznanie znaków czasu"

 

 

 

 

 

 

Wydarzenie "Ostatnia prosta, czyli rozpoznanie znaków czasu" odbędzie się w dniach 7-8 października w Warszawie. Miejsce wydarzenia oraz szczegółowy plan zostanie podane zapisanym osobom w osobnej komunikacji mailowej.
Zaczęło się od marzenia o spotkaniu, które jest czymś więcej niż eventem. Czymś intymnym i przestrzennym, gdzie w centrum jest słuchanie Bożego serca, a relacje między ludźmi zacieśniają się samoczynnie.
W odpowiedzi na to, w maju tego roku, spotkało się ze sobą kilka kobiet, które miały przynaglenie, aby pomodlić się razem i nasłuchiwać Bożego głosu. Dość kluczowym „pretekstem” była obecność akurat wtedy w Polsce, bliskich nam proroczych kobiet, Marianny Gol, Żydówki mesjańskiej z Izraela oraz Sue Carmichael z Florydy.
Prócz nich udało nam się wtedy zebrać w składzie: Małgorzata Filar, Marta Mendrek, Ola Krzaklewska-Sołtyk, Irena Neumueler, Olga Hadzewicz-Kopka, Magdalena Ciesnowska, Maja Sowińska i Maria Kastyak. Efektem czasu, który spędziłyśmy razem, jest przekonanie, że potrzebujemy dzielić się tym, co Bóg wkłada nam w serca w temacie obecnego czasu i roli Izraela.
W czasie spotkania będą z nami goście z Izraela, USA i Polski.

Będziemy gościć:

Susanne Carmichael z Florydy (USA),

Mariannę Gol, żydówkę mesjańską z Izraela,

Stanisławę Iżyk-Dekowską,

Kazimierza Barczuka,

Edwarda Ćwierza.

Przewidujemy także panel, który poprowadzi:  Marcin Jakimowicz.

preview

Aby zapisać się na wydarzenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:  https://forms.gle/kn6u11gWSLEoAdrR7
Uwaga! Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje udziału w wydarzeniu. Po wypełnieniu formularza, otrzymacie informację o płatności lub miejscu na liście rezerwowej.
Dopiero dokonanie płatności w wyznaczonym terminie stanowi gwarancję uczestnictwa w wydarzeniu. Wtedy prześlemy Wam potwierdzenie zapisu, dokładną lokalizację miejsca spotkania w Warszawie oraz szczegółowy plan wydarzenia.
Koszt uczestnictwa to 220 zł, cena zawiera poczęstunek szabatowy i kolację w piątek, obiad w sobotę oraz przerwy kawowe. .
Liczba miejsc ograniczona!
Nie zapewniamy noclegu oraz nie zapewniamy opieki dla dzieci.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie promowane również na Facebooku    LINK

Organizatorzy:
Fundacja Back Home, Stowarzyszenie Dom Przymierza, Fundacja Sowinsky,

Partnerzy:
Fundacja Inicjatywa MISSIO,