Bibione

BIBIONE 2018 - MAJOWY WEEKEND WE WŁOSZECH 28.04 – 06.05.2018 – od soboty do niedzieli (8 dni). Serdecznie zapraszamy na wspólny wyjazd do Bibione. Pragniemy by ten czas był wspólnym czasem relaksu i wypoczynku.


Niektóre propozycje:
- czas na relacje i integrację,
- wspólna Eucharystia i świętowanie,
- koncert,
- gry i zabawy dla najmłodszych prowadzone przez instruktorów na plaży,
- polecamy wyjazdy do Wenecji i Padwy,
- wspólny wypad na pizzę,
- rozgrywki sportowe (siatkówka plażowa i plażowa piłka nożna).

BIBIONE LIDO DEL SOLE 2 - ośrodek położony nad Morzem Adriatyckim (około 100 km od Wenecji).
Opis: kompleks wakacyjny: dwupiętrowe rezydencje z windą i dwupoziomowe wille, klimatyzacja, TV basen kąpielowy i brodzik dla dzieci (czynny w sezonie), ogród, plac zabaw.
Plaża: ok. 500 m, piaszczysta, serwis plażowy (parasol + 2 leżaki) – bez opłat, promenada wzdłuż morza dla pieszych i rowerzystów.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Pościel: własna.
W każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny wyposażony w najpotrzebniejsze urządzenia gospodarstwa domowego: lodówkę, kuchenkę gazową (bez piekarnika), naczynia kuchenne - garnki, sztućce, talerze, szklanki, filiżanki, ekspres przepływowy (filtry trzeba mieć swoje).
Apartamenty: wyposażone są w klimatyzację z funkcją grzania + grzejniki (w zależności od wyposażenia).
Dojazd do BIBIONE: własny lub autobus.
 
OPŁATY:

- rezydencja apartament 5 osobowy, jednopoziomowy w budynkach dwupiętrowych, z windą: sypialnia z 3 łóżkami (1 łóżko małżeńskie) + salon z aneksem kuchennym z sofą 2 osobową + łazienka + balkon, za 8 dni/5 osób - 200 Euro + 20 PLN (opłata operacyjna).

- willa apartament 5 osobowy, dwupoziomowy w budynkach willowych: sypialnia z 3 łóżkami (1 łóżko małżeńskie) + salon z aneksem kuchennym z sofą 2 osobową + łazienka + taras z wyjściem na ogród, za 8 dni/5 osób - 230 Euro + 20 PLN (opłata operacyjna).

- rezydencja apartament 7 osobowy, jednopoziomowy w budynkach dwupiętrowych, z windą: sypialnia z 3 łóżkami (1 łóżko małżeńskie) + sypialnia z 2 łóżkami (pojedyncze) + salon z aneksem kuchennym z sofą 2 osobową + łazienka + balkon, za 8 dni/7 osób - 240 Euro + 20 PLN (opłata operacyjna).

- willa apartament 7 osobowy, dwupoziomowy w budynkach willowych: sypialnia z 3 łóżkami (1 łóżko małżeńskie) + sypialnia z 2 łóżkami (pojedyncze) + salon z aneksem kuchennym z sofą 2 osobową + łazienka + taras z wyjściem na ogród, za 8 dni/7 osób - 270 Euro + 20 PLN (opłata operacyjna).

- o terminy 14 dniowe /5 /7 osób ( od 28.04 do 12.05 ) - proszę pytać

Autobus: Gliwice - BIBIONE - Gliwice – 400 zł

WAŻNE!
rezerwacja autobusu do 31 marca 2018 (konieczność potwierdzenia wynajęcia autobusu)
Harmonogram wpłat:
Apartament: płatne przy zgłoszeniu 50 Euro, reszta do 31 marca 2018,
Autobus:  Gliwice -  BIBIONE – Gliwice – płatne przy zgłoszeniu 100 zł, reszta do 31 marca 2018.
 
Zapisy i dodatkowe informacje:
Darek Kaczmarzyk
tel. 517 460 324
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.