Rekolekcje zimowe Jezus Żyje

Już dziś zapraszamy do udziału w rekolekcjach Jezus Żyje zimowych - weekendowych, organizowanych w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Termin rekolekcji: 26 - 28 stycznia 2018r. Poziomy na rekolekcjach:

 

 

 

 

 

Poziomy na rekolekcjach:

Liderzy i animatorzy  - Głębiej w uwielbienie

Poziom poprowadzi Piotr Płecha - lider uwielbienia, muzyk, wokalista. Zaangażowany w służbę Bogu od spotkania z Jezusem w 1986 roku. Niegdyś gitarzysta basowy m.in. Budki Suflera i New Life m. W ostatnich latach współpracował z wieloma liderami uwielbienia cenionymi na świecie, takimi jak Don Potter, Suzy Wills Yaraey (USA), Evan Schoombie (RPA), Peter Helms (Holandia, Kanada), John de Jong (Anglia), oraz z zespołem TGD (Trzecia Godzina Dnia). Obecnie rozwija własne projekty muzyczne. Od 2002 r. prowadzi szkołę uwielbieniową "Misja 22:22". Żonaty z Agnieszką, mają dwójkę dzieci.

Charakterystyka poziomu "Głębiej w uwielbienie".
Zimowy weekend będzie przygotowaniem do letnich rekolekcji „Jezus Żyje!”. Nauczania będą miały na celu wprowadzenie w tematykę uwielbienia, która zostanie podjęta na rekolekcjach letnich na poziomie „Głębiej w uwielbienie”.

Główne zagadnienia to:
- związek uwielbienia z codziennym życiem
- modlitwa uwielbienia w kontekście biblijnym
- wprowadzenie do proroczych aspektów uwielbienia

Będzie możliwość zadawania pytań, oraz poruszania innych aspektów związanych z uwielbieniem, w zależności od potrzeby uczestników spotkania.

 

Członkowie wspólnot - Słowo Boże

Poziom poprowadzi Jacek Weigel - prezes Fundacji „Edukacja z Wartościami” http://jacekweigl.pl/, założyciel wspólnoty „Chefsiba” http://chefsiba.pl/. - wizjoner, mentor, doradca, działacz społeczny, mówca specjalizujący się w tematach przywództwa i finansów. Ukończył Wydział Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w finansach i bankowości. Jest jednym z pionierów edukacji chrześcijańskiej w Polsce (łączącej środowiska katolickie, ewangeliczne, rawosławne).

Tematy nauczań:

- Słowo Boże fundamentem życia chrześcijańskiego
- Przemiana myślenia według Słowa Bożego
- Moc Słowa Bożego w Twoim życiu
- Mojżesz - człowiek niespodzianek
- Nowe Przymierze

 

Nikodem – poziom ewangelizacyjny

Poziom poprowadzi Norbert Grundaj. Wchodzimy w nowy rok z nadzieją że coś się zmieni, że będzie lepszy. Wielu ludzi wręcz marzy, aby móc rozpocząć wszystko od nowa - nowe szanse, nowe możliwości - po prostu rozpocząć nowe życie! Niestety nie brakuje też tych, którym brak nadziei, że cokolwiek może się jeszcze w ich życiu zmienić. A Ty? Twoje nadzieje, pragnienia, oczekiwania? Jeśli je masz, to na czym je opierasz? Na swoich planach, możliwościach? Na układach z innymi ludźmi, na ich obietnicach, na okazjach, które stworzą ci inni ludzie? Czekasz na przypadek?

Kurs Nikodem jest świetną okazją, aby rozpocząć wszystko od nowa. Doskonała inwestycja w swoje życie! To początek życia, w którym już nic nie będzie takie samo jak kiedyś. Skąd ta pewność? Ponieważ za każdą z tych obietnic stoi sam Jezus. Jezus oferuje Ci nowe życie! To On w nocnym spotkaniu z Nikodemem powiedział: "musicie się na nowo narodzić". I to jest klucz do nowego życia. Życia, o jakim wcześniej mogłeś tylko pomarzyć. Nie odkładaj i nie zwlekaj - przeżyj kurs Nikodem i zacznij żyć nowym życiem!

Młodzież 13 - 18 lat

Temat poziomu:
"Włącz się"
Aby zrozumieć swoje życie muszę żyć. Co to tak naprawdę znaczy? Bez włączenia się do MOCY nie jesteśmy w stanie żyć, tylko wegetujemy.

Dzieci 7 - 12 lat

Przedszkole 4 - 6 lat

 

Zapisy i szczegóły na stronie http://www.jezuszyje2017.pl/