XXII REKOLEKCJE LETNIE „JEZUS ŻYJE!” 2024 - SZCZEGÓŁY

Temat tegorocznej formacji: Szkoła charyzmatów – dary duchowe w służbie Kościoła

 

 

 

 

 

Turnus I: 29.06. - 06.07.

Główni odpowiedzialni: Stefan Mitas, ks dr Wojciech Maciążek, dr hab. s Joanna Nowińska,
Bartłomiej Sakwerda, Krzysztof Suchanek, Marek Olechowski,

poziomy: (trzyletnia formacja dla wspólnot naszej diecezji dostępna dla wszystkich zainteresowanych)

  • Seminarium Wiary

moduły: (dostępne dla członków wspólnot diec. gliwickiej po zakończeniu trzyletniej formacji, oraz wszystkich zainteresowanych spoza naszej diecezji)

  • Zmiany prowadzące do rozwoju, czyli Boże marzenia w moim życiu - prowadzący: Karolina i Karol Fromontowie
  • Szkoła charyzmatów – posługa darami duchowymi w Kościele - prowadzący: zespół z Koinonii Jana Chrzciciela z Włoch
  • Bóg, który objawia i posyła - prowadzący: dr hab. s. Joanna Nowińska
  • W Duchu i Prawdzie. Eucharystia - prowadzący: dr Magdalena Jóźwik, ks. dr Wojciech Maciążek
  • Dla małżeństw - prowadzący: Robert i Ewelina Olender
  • Dla dzieci (7 – 12): Marta i Jacek Tylko z zespołem
  • Dla młodzieży (13 – 17): Nina Stopa z zespołem ( Effatha)
  • Przedszkole – p. Mariola,
  • Diakonia uwielbienia: Marek Olechowski z zespołem (wspólnota Moje w Niej upodobanie)

Turnus II: 06. - 13.07.

Główni odpowiedzialni: Stefan Mitas, o. Stanisław Madejczyk, dr hab.s. Joanna Nowińska,
Nina Sakwerda, Mateusz Nowak, Dorota Strykowska,

poziomy: (trzyletnia formacja dla wspólnot naszej diecezji dostępna dla wszystkich zainteresowanych)

  • Seminarium Wiary - prowadzący: Lucjan Stopa z zespołem
  • Ku dojrzałości chrześcijańskiej - prowadzący: Mateusz i Marzena Nowak ( wspólnota Niosąca Ducha)

moduły: (dostępne dla członków wspólnot diec. gliwickiej po zakończeniu trzyletniej formacji, oraz wszystkich zainteresowanych spoza naszej diecezji)

  • Zmiany prowadzące do rozwoju, czyli Boże marzenia w moim życiu - prowadzący: Karolina i Karol Fromontowie
  • Szkoła charyzmatów – posługa darami duchowymi w Kościele - prowadzący: Witek Wilk
  • Bóg, który objawia i posyła - prowadzący: dr hab. s. Joanna Nowińska
  • Kobieta Królewski Projekt - prowadzący: Sylwia Wilk
  • DOM mocnych więzi, czyli jak zbudować trwałe więzi z dziećmi i przekazać im wiarę - prowadzący: Piotr i Anna Werwińscy
  • Dzieci (6 – 12) - prowadzący: Katarzyna i Krzysztof Gembara
  • Serce Góry – młodzież (13 – 17) - prowadzący: Alicja Jasińska z zespołem ze wspólnoty Effatha
  • Przemienieni by przemieniać – młodzież (15 – 30) - prowadzący: Natalia Nowicz i Kuba Nawrot (wspólnota Effatha)
  • Przedszkole
  • Diakonia uwielbienia – Elżbieta Goldmann z zespołem ( wspólnota Effatha)

Turnus III: 20.07. - 27.07.

Główni odpowiedzialni: ks. Antoni Swadźba, Mariusz Mycielski, Barbara Cyl, Ewa Stasik

  • Przedszkole
  • Podróż do Narni (dzieci 7-12 lat) – Przemek Mycielski z ekipą
  • Młodzież 13-18 lat
  • Stworzeni do relacji (młodzież 18-30 lat) – Ula Kotas
  • Seminarium odnowy wiary
  • Ku dojrzałości chrześcijańskiej – Anna i Jacek Nakonieczni
  • Modlitwa i Słowo Boże – Magdalena Jóźwik
  • I żyli długo i szczęśliwie (dla małżeństw) – Iwona i Marcin Ziemniewicz
  • Modlitwa uwielbienia tańcem
  • Portret kobiety (dla pań) – Danuta Wowro
  • Wychowanie dzieci w wierze – Artur Skowron


Więcej szczegółów, zapisy – zapraszamy na stronę rekolekcji „Jezus Żyje!” https://www.rekolekcje-jezuszyje.pl/