Kurs Biblijny

Kurs Biblijny – szkoła praktycznej posługi charyzmatycznej. IV edycja Kursu Biblijnego 2020/2022. W tym roku możliwość uczestniczenia w Kursie Biblijnym w wersji online! Szczegóły poniżej. Promo  Video klip

Więcej...

Kurs Formatora 2020 / 2021

Teologiczne wprowadzenie świeckich w posługę w Kościele. Od września ruszamy z drugą edycją formacji dla osób ze wspólnot, ruchów i stowarzyszeń katolickich – w formie stacjonarnej lub zdalnej (internetowej), w zależności od obowiązujących przepisów!

Więcej...

Eucharystia i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie

Eucharystii będzie przewodniczył ks.Artur Sepioło, który również wygłosi homilię i poprowadzi nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Ks. Artur jest diecezjalnym koordynatorem ruchów wspólnot i stowarzyszeń oraz dyrektorem sekcji ds. Nowej Ewangelizacji Kurii diec. gliwickiej.

Więcej...

Góra Modlitwy - Jesień 2021

Z powodu obostrzeń epidemicznych Góra Modlitwy jest przeniesiona na jesień (prawdopodobnie październik br). Dokładną datę podamy wkrótce.

Modlitwę prowadzić będzie 7 zespołów muzycznych

Więcej...

Warsztaty realizacji dźwięku 2020

Zapraszamy na profesjonalne warsztaty realizacji dźwięku organizowane przez firmę NP Records przy współpracy z Fundacją Inicjatywa Missio. Wykłady i zajęcia warsztatowe na sprzęcie renomowanych firm prowadzą eksperci i wieloletni praktycy. Wszelkie informacje: miejsce, terminy i rejestracja na stronie warsztatów:  Link :  www.nprecords.eu/warsztaty/

Więcej...

MINI GLS w Gliwicach - już w lutym!

22 lutego 2020 w Gliwicach odbędzie się pierwszy na Śląsku MINI GLS.
MINI GLS to wydarzenie, w czasie którego zostaną między innymi przedstawione wykłady z konferencji The Global Leadership Summit.
Miejscem wydarzenia będzie Centrum Edukacyjne im. św. Jana Pawła II w Gliwicach.     Link: Zaproszenie video!

Więcej...