Konferencja "Modlitwa o uzdrowienie" 2021

Konferencja "Modlitwa o uzdrowienie w historii, nauczaniu i modlitwie kościoła" Serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję w Gliwicach w temacie modlitwy o uzdrowienie.

UWAGA: Dla zarejestrowanych uczestników konferencji ONLINE (opłata 70 zł) nagranie dostępne będzie przez tydzień do 15.05.2021.

Więcej...

Kurs Biblijny

Kurs Biblijny – szkoła praktycznej posługi charyzmatycznej. IV edycja Kursu Biblijnego 2020/2022. W tym roku możliwość uczestniczenia w Kursie Biblijnym w wersji online! Szczegóły poniżej. Promo  Video klip

Więcej...

Kurs Formatora 2020 / 2021

Teologiczne wprowadzenie świeckich w posługę w Kościele. Od września ruszamy z drugą edycją formacji dla osób ze wspólnot, ruchów i stowarzyszeń katolickich – w formie stacjonarnej lub zdalnej (internetowej), w zależności od obowiązujących przepisów!

Więcej...

Eucharystia i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie

Eucharystii będzie przewodniczył ks.Artur Sepioło, który również wygłosi homilię i poprowadzi nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Ks. Artur jest diecezjalnym koordynatorem ruchów wspólnot i stowarzyszeń oraz dyrektorem sekcji ds. Nowej Ewangelizacji Kurii diec. gliwickiej.

Więcej...

Warsztaty realizacji dźwięku 2020

Zapraszamy na profesjonalne warsztaty realizacji dźwięku organizowane przez firmę NP Records przy współpracy z Fundacją Inicjatywa Missio. Wykłady i zajęcia warsztatowe na sprzęcie renomowanych firm prowadzą eksperci i wieloletni praktycy. Wszelkie informacje: miejsce, terminy i rejestracja na stronie warsztatów:  Link :  www.nprecords.eu/warsztaty/

Więcej...